بیانیه ماموریت فراصنعت - جهت گیری‌های کلان و استراتژیک

رسالت بنیادی و ماموریت فراصنعت(mission)

مجموعه فراصنعت به عنوان یکی از پیشقراولان توسعه سیستم‌های مانیتورینگ ، سیستم‌های ict با کاربردهای تجاری، اداری و صنعتی در ایران، با اثربخش نمودن بخش قابل توجهی از پتانسیل‌های خود در زمینه های فوق تلاش دارد تا در نقش یک نهاد توسعه‌ای توانمند ظاهر شده و ضمن رفع خلأ عدم حضور قدرتمند بخش خصوصی ، به سرمایه‌گذاری و مدیریت طرح‌های بزرگ در این حوزه کمک ‌کند


 

                      (belief & value & approach)  باورها ، ارزش‌ها و رویکردهای فراصنعت        1. تلاش در بکارگیری استراتژی تحول آفرین و رو به جلو در تمام حوزه های کاری به عنوان دستاورد حاصل از سنتز ذهنی ، نوآوری و منتجه تفکر و اندیشه مدیران و سرمایه انسانی فراصنعت در جهت منافع مشتریان

2. کمک به توسعه ظرفیت فکری مشتریان و آشنایی ایشان با راه حل های مدرن غلبه بر چالش های مدیریتی و سازمانی، با باور عمیق به اینکه درون مایه برتری ساز مدیریت ، تشخیص فرصت های کلیدی ناشی از نیازهای پنهان و آشکار مشتریان و ضعف رقبا در پاسخگویی به آنهاست.

3. فرض ما در مورد مشتریانمان این است که ایشان فنی، آگاه و تعالی جو هستند، به گونه ای که جزئیات و کیفیت به طرز اغراق آمیزی برایشان مهم می باشد و این همه در حالی است که سازمان ما این موارد را یک فرصت منحصر بفرد جهت ارائه خدماتی کیفی ، تلقی می نماید .

4. اعتماد سازی و ایجاد شهرت و اعتبار ویژه و برجسته برای فراصنعت در اذهان جامعه ، مشتریان و سهامداران

5. مشتریان فراصنعت در درجه اول اهمیت و ارزش قرار دارند . لذا فراصنعت تلاشی بی وقفه و بی پایان برای نفوذ در قلب مشتریان خود به عمل می آورد . فتح قلوب مشتریان برای ما ارزشی بی همتا خواهد بود.

6. ایجاد مجموعه ای پویا با مزیت رقابتی منحصربفرد از طریق ارائه خدمات، محصولات جدید و بکارگیری نیروی انسانی خلاق، نوآور و بهره گیری از فنآوری های  نوین

7. فعالیت به عنوان مجموعه خصوصی تمام عیار (full service) جهت حل مشکلات مشتریان و ارائه راه حل های  نوین  و خردمندانه. جامعیت خدمات ارائه شده برای ما یک تعهد استراتژیک می باشد. لذا خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات و همچنین خدمات ارائه شده عنصری موثر و مهم در فرآیند مشتری مداری ما می باشد. تعهد ما به پروژه ها، کالاها و خدمات ارائه شده به مشتریان، تعهدی عمیق و راهبردی می باشد. برای تداوم لبخند رضایت مشتریان پس از خرید، مجدانه تلاش کرده و سازمانی پاسخگو برای این منظور بنا نهاده ایم.

8. درجه اهمیت جایگاه رفیع مشتریان به گونه ای است که در سازمان ما وفاداری کارکنان، در اثربخش بودن و ارائه عالی ترین سطح خدمات به مشتریان متجلی می گردد. تعهد کارکنان به تلاش بی پایان در جهت جلب نظر و رضایت مشتریان، متضمن تداوم همکاری ایشان با سازمان خواهد بود.

9. خیرخواهی و صداقت در تعامل با مشتریان، هسته اصلی برند فراصنعت را شکل خواهد داد. آگاهی بخشی و ارائه مشاوره های تخصصی به مشتریان متضمن ثمر بخش بودن این راهبرد در جهت جلب رضایت مشتریان فراصنعت می باشد.

10. ایجاد بالاترین مرتبه نظم و دقت ممکن، توام با تعقل و تدبر در امور همراه با ترویج کار گروهی و تلاش فردی همه کارکنان در جهت دستیابی به جایگاه مناسب با بکارگیری روش‌های علمی در حل مشکلات و اداره امور، حرکت براساس برنامه، رعایت نظم و استفاده از تجربه‌های مفید مورد توجه ما است.

11. خلاقیت، نوآوری، صداقت، توکل، سخت کوشی، پای بندی به اصول اخلاقی و ایجاد لبخند رضایت بر لبان مشتریان متضمن موفقیت فراصنعت در اجرایی نمودن تعهدات فوق خواهد بود. مشتریان فراصنعت، سازمان ما را بدون لبخند رضایت ترک نخواهند کرد.

12. ایجاد اعتماد و دوری جستن از اجحاف نسبت به حقوق مشتریان، کارکنان و سهامداران شرکت

13. پای بندی به قوانین، مقررات داخلی و بین المللی

14. آموزش مستمر و تربیت نیروی انسانی با کیفیت عالی. سازمان ما بصورتی فراگیر با اخذ مشاوره های کارآمد، بروز رسانی و مدرن سازی کلیه امور خود را مجددانه پیگیری می کند.

      تعهدات ما (commitments ) ما در زمینه های ذیل خود را متعهد می دانیم:

1. در قبال خداوند بر اساس اصول اعتقادی خویش، ما بر این باور هستیم که با توکل به خدای قادر و توانا، نیرو و توانمان مضاعف شده و با این پشتوانه، با اعتماد به نفس و خود باوری خواهیم توانست به جایگاه شایسته ای دست یافته و غیر ممکن ها را ممکن سازیم و با صبر و پایداری، بر مشکلات، چالش ها و سختی ها فائق آییم. به گونه ای که باور داریم مومن کار نمی کند مگر خوب. ما عمیقا با خواندن عبارت " خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزِی را دارم که تو در عرش کبریایی خویش نداری، من چون تویی دارم و تو چون خود نداری " به وجد آمده و به این وجد و باور خود مفتخریم.

2. ما می خواهیم سهم خود را در تامین رفاه اجتماعی جامعه از طریق اجرای برنامه های توسعه ای مبتنی بر خرد جمعی، تضمین کیفیت خدمات ارائه شده را عینیت بخشیم .ما می خواهیم سهم خود را در رونق اقتصادی از طریق اشتغال زایی و ایجاد ارزش افزوده پرداخت نماییم. ما عمیقا عبارت "هر آنچه برای خود می پسندی را برای دیگران نیز بپسند " را باور داشته و داریم.

3. ما عمیقا بر تعلق خاطر خود به میهنمان ایران پافشاری می نماییم. تاریخ و تمدن کهن چند هزار ساله، پشتوانه ای محکم برای این باور و این تعلق خاطر است. بنابراین حفظ منافع ملی همواره برجهت‌گیری‌ها و برنامه ریزی‌های ما اولویت خواهد داشت.

 

      نقش و مسئولیت‌های ما   (role & responsibility )


 ما در زمینه های مشروحه در ذیل خود را مسئول می دانیم :

1. در قبال سهامداران

حفظ و صیانت از سرمایه سهامداران با افزایش بازده مالی و کسب سود مناسب و ایجاد ارزش افزوده برای خدمات مجموعه

2. در قبال مشتریان
ارائه خدمات به مشتریان با بهترین کیفیت، مناسب‌ترین قیمت، دارای ارزش افزوده و توجیه  اقتصادی، در زمان مقرر و با رعایت اصول و موازین لازم و کافی، با نگرش خیرخواهانه و در جهت منافع مشتریان. بدیهی است احترام به حریم خصوصی مشتریان و پاسداشت آن جزء حقوق اولیه ایشان تلقی خواهد شد .ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش یکپارچه و فراگیر نهایت آرامش و آسایش را برای مشتری به ارمغان خواهد آورد.

3. درقبال کارکنان
حفظ کرامت انسانی کارکنان، ایجاد فضای کاری با محیط فیزیکی سالم و دارای ارگونومی مناسب، استقرار حاکمیت انگیزه و پویایی در عملکرد ها، حفظ شخصیت فردی، گروهی و حرفه ای کارکنان، آموزش و تجهیز نیروی انسانی به علوم و فن آوری های مورد نیاز و استفاده از توانمندی های بالقوه و بالفعل آنان، شایسته سالاری، ارتقاء سطح زندگی کارکنان متناسب بـــا اثـــر بخشی عملکرد آنان، ارج نهادن به ابتکارات و خلاقیت های کارکنان، توجه به کیان خانواده آنان، تشویق کارکنان به تبادل اطلاعات حرفه ای و تخصصی در جهت ایجاد تعامل و کاهش تعارض های موجود، مقید نمودن کارکنان به اجرای امور بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و مآلا سهیم نمودن کارکنان در منافع شرکت.

4. در قبال اشخاص حقیقی و حقوقی

که با فراصنعت به نحوی از انحاء رابطه کاری دارند. ما تمامی حقوق حرفه ای اشخاص حقیقی و حقوقی را محترم می شماریم، صداقت و شفافیت در عملکرد با آنان را سر لوحه فعالیت های بازرگانی خود قرار می دهیم و در ایفای تعهدات خود در قبال ایشان، خود را مقید به حفظ منافع متقابل می دانیم.

 


      التزام به مبانی توسعه پایدار


 ما به مبانی توسعه پایدار پایبند هستیم و عینیت آن را در اصول و محورهای ذیل جستجو می نماییم:

1. اصول  اقتصادی :
ما برای حضور موثر درعرصه رقابت و نیل به بهره وری مناسب، در کلیه مکانیزم های عملیاتی خود، موارد ذیل را مورد توجه قرار می دهیم :
افزایش کارآیی در عملکرد مجموعه و کارکنان
همسویی با پیشرفت فن آوری و بهبود مداوم سیستم ها و روش ها
ممانعت از گسترش بی رویه سازمان و تشکیلات با تکیه بر فنآوری های نوین و افزایش بهره وری نیروی انسانی
استفاده از پیمانکاران در اجرای پروژه ها متناسب با توانایی های آنها در صورت لزوم (برون سپاری)
مدیریت سنجیده دارایی های مادی و معنوی
تقید به اجرای پروژه ها در قالب برنامه های مصوب
جلب همکاری شرکای تجاری (داخلی و خارجی(
صرفه جویی

بکارگیری روشهای مدیریتی نوین برای فائق آمدن بر مشکلات پیش رو ( مدیریت زمان مدیریت تغییر و ...)
تامین سود معقول برای مجموعه و مشتریان

2. محیط زیست

ما علاقمندی خود به حفظ محیط زیست را صریحا اعلام می نماییم و تلاشی مجددانه برای کاستن از نقش احتمالی خود در تخریب محیط زیست خواهیم داشت. ما عمیقا معتقدیم روش ها و راه‌حل‌های ما  به صورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیری محسوس بر کاهش آلاینده های زیست محیطی و تخریب آن خواهد داشت.

3. امور اجتماعی :
ما خود را بخشی از جامعه می دانیم از این رو پیوسته می کوشیم با یافتن شیوه های مناسب و با بکارگیری نیروی انسانی ماهر، در ارتقای سطح زندگی آنان مثمر ثمر واقع گردیم. همچنین با یافتن منابع مازاد در جهت بسط و گسترش خدمات عام المنفعه تلاش خواهیم کرد. ما نسبت به محیط و وقایع پیرامون خود بی تفاوت نخواهیم بود. حفظ کرامت انسانی سرلوحه فعالیت های عام المنفعه ما خواهد بود.


4. رعایت مبانی نوین مدیریت :

تلاش خواهیم نمود که رویکرد های نظام یافته ای را در مجموعه خود مستقر نماییم که بتواند نتیجه ها را مورد نظارت، حسابرسی و ارزیابی قرار دهد، به عملکرد های اثرگذار بر روند بهینه فعالیت ها پاداش داده و یا تغییرات لازم و بهنگام را به نحوی که همیشه و سریعا پاسخگوی مطالبات مشتریان خود باشیم اعمال نموده و بر منابع در اختیار خود به نحوی اثر بخش مدیریت نماییم.


5. توجه به اثر بخشی ارتباطات :

مجموعه فراصنعت برای مقوله ارتباطات سهم و اعتبار ویژه ای قائل است و با توجه به اهمیت و نقشی که در اثر گذاری بر اقتصاد رقابتی دارد، نشر اطلاعات ضروری و ارتباطات آشکار را، امری اجتناب ناپذیر می شمارد .ما برای ترویج اطلاعات و گسترش ارتباطات، برنامه های اطلاع رسانی جامعی داریم که بر اساس آن، اطلاعات مرتبط با فعالیت های خود را ضمن ملحوظ نظر قراردادن ملاحظات محرمانه، در اختیار کلیه افراد و موسسات که علاقمند به دریافت آنها هستند، قرار می دهیم. ما به مدیریت ارتباطات به عنوان یک فرآیند و راه حل کارآمد بازیابی پتانسیل های تجاری خود و مشتریان، عمیقا باور داریم.ما تلاشی مستمر در نهادینه سازی و معماری ایده نقش موثر ارتباطات در بهبود شرایط یک سیستم تجاری به عمل خواهیم آورد.


      رعایت اصل شفافیت


 
ما در کلیه فعالیت های خود از اصل شفافیت که تجلی درستکاری و صداقت در عملکردها است، پیروی نموده و با توجه به موارد زیر این اصل مهم را رعایت می نماییم :


1.  از قوانین، مقررات و آیین نامه های ناظر
بر فعالیتهایمان تبعیت کامل داریم.


2.  به عنوان یک شخصیت حقوقی مستقل و مسئول، روح و جوهره مفهوم ناظر بر اجرای قوانین را در همه شئونات کاری خود حاکم می نماییم.


3. از اجرای مبادلات غیر شفاف بصورت جدی پرهیز داریم و تمام معاملات تجاری خود را به گونه ای صحیح و مطابق با شیوه های نوین و قابل قبول منعکس می نماییم.

به امید فردایی بهتر

اطلاعات تماس

  • تهران - خیابان مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه الوند - پلاک 13 - طبقه چهارم - واحد 15
  • 88326453 - 88326704 (021)   
  • 88847488
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
Top