دیجیتال ساین‌ایج

 

دیجیتال ساین‌ایج یکی از روش‌های نمایش الکترونیکی است که اطلاعات، تبلیغات و سایر پیغام‌ها را پخش می کند.

شرکت فراصنعت، نماینده انحصاری مانیتورهای صنعتی فیلیپس راهی جدید را برای دادن اطلاعات به مخاطبان معرفی کرده است. صنایع مختلف از خرید و فروش گرفته تا مراقبتهای سلامتی، بسیاری از امتیازات دیجیتال ساینایجها را با ارزش می دانند.

به طور گسترده ارگانها و شرکتها راهحلهای انتخابی را به دلیل امکانات طولانی مدتی که ارائه میکنند، بر میگزینند. دیجیتال ساین ایجها دارای انعطاف پذیری بیشتری هستند و به ارگانها و سرمایهداران امکان تغییر بدون مواجه شدن با مخارج گزاف پرینت و فرستادن پیغام مناسب به مخاطبان را میدهند. همچنین امکان گسترش محتوای جدید به صورت سریع و آسان را ممکن میسازند.

این امکان راهحلهای خلاقانه تجزیه و تحلیل، دسترسی، امنیت، سازماندهی کردن و کمک به ارتباط با مشتری از طریق اطلاعات دیجیتال و تعاملی را ایجاد میکند. این راه‌حل‌ها از جمع آوری تجهیزات و استفاده از آنها به شکل یک سیستم یکپارچه به دست آمده است که توسط کادر حرفه‌ای فراصنعت نسبت به پروژه و نیازهای آن، به مشتریان ارائه می‌شود.

در این روش از نمایشگرهایی چون LCD, LED یا پروژکتور استفاده می‌شود که می‌توانند در محل‌های عمومی یا خصوصی مانند مغازه‌های کوچک یا مجتمع‌های تجاری بزرگ نصب شوند.

قدم مهم فهم این مطلب است که چه چیزی یک راهحل انتخابی را در زمانی که دیجیتال ساینایجهای مورد ملاحظه قرار میگیرند، موفق میکند؟ در قسمتهایی از صنعت از بخش نرم افزاری گرفته تا بخش سخت افزاری، میتوان اطلاعات مورد نیاز برای رسیدن به راهحلهای انتخابی را فراهم کرد.

اطلاعات تماس

  • تهران - خیابان مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه الوند - پلاک 13 - طبقه چهارم - واحد 15
  • 88326453 - 88326704 (021)   
  • 88847488
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
Top