راه‌حل‌های هتلی

راه‌حل‌های هتلی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 شرکت فیلیپس با سابقه 40 ساله در خصوص تلویزیون‌های صنعتی هتلی، برترین گزینه برای پروژه‌های حرفه‌ای و خاص محسوب می‌شود. تلویزیون‌های فلیپس با بهره‌گیری از راهکارهای خلاقانه در بسیاری از هتل‌های زنجیره‌ای، استادیوم‌ها ورزشی، مراکز تفریحی، مراکز پزشکی و دیگر موارد مشابه قابلیت استفاده را دارد.

آخرین نسل تلویزیون‌های هتلی فیلیپس، صدا و تصویر با کیفیتی دارند که از بالاترین استانداردهای موجود در این رده از محصولات، فراتر است. این محصولات ویژگی‌های منحصربه‌فرد همچون اپلیکیشن‌های مبتنی‌بر فضای ابری در کنار راحتی استفاده و کاهش هزینه‌های نهایی را ارائه می‌دهند. ما ملزم به رعایت بالاترین استانداردها و ارائه بیشترین بازدهی هستیم. با بهره‌وری از این سری از محصولات تفاوت را احساس کرده و متمایز شوید و همچنین شما می‌توانید این تعهد را در هر آنچه ما عرضه می‌کنیم، مشاهده کنید.


ویژگی های تلویزیون های هتلی

 

میراکست 

برای اتصال تلفن همراه به تلویزیون نیازی به شبکه ندارید. میراکست صفحه نمایش موبایل را از طریق اتصال بیسیم روی صفحه مایش تلویزیون انتقال میدهد. میراکست ترافیک شبکه هتل را کاهش میدهد و سرگرمی بدون حدو مرزرا به همراه میاورد. امکان پخش محتوای اندروید و ویندوز از طریق این پروتکل وجود دارد . مهمترین ویژگی میراکست این است که دیگر نگران پشتیبانی فرمت های مختلف صوتی و تصویری روی تلویزیون نخواهید بود

اشتراک گذاری مستقیم(DirectShare)

پخش  محتوای موبایل ازطریق تلویزیون  باDirectShare  ممکن خواهدبودفقط  کافی  اپیکشن  موردنظر انتخاب  شود،اتصال  برقرار شود.کار تمام استامکان  برقراری تماس یا کارهای دیگر روی موبایل به صورت  همزمان  وجوددارد.پس  اینکه تلفن  همراه  خاموش شود،تمام  اطلاعات  پاک  میشوددر نتیجه حریم خصوصی  مهمانان  شما به خطر نخواهد افتاد.


افزایش درآمدباارائه محتوای انحصاری

با MyChoice بسته های نمایشی انحصاری رابه مهمانان هتل بفروشید. این راهکارتنهامبتنی برتلویزیون است ونیازی به سخت افزارجانبی ندارد.

MyCoice درهرهتل باهرشرایطی کارمیکند. MyChoice راحتترین راه برای کسب درآمد ازتلویزیونهای هتل است.


اتصال آسان گیرنده خارجی

پورتکل سریال سریع((SXPمعمولابه عنوان پورتکل اتصال برروی یک اتصال فیزیکی(RJ48)بین تلویزیون وگیرنده خارجی استفاده می شود. SXP Easy هم ازهمین پروتکل برای مراکزپزشکی ودرمانی استفاده میکند.

باوجوداتصال SXP یا SXP Easy فیلیپس همواره میتوانیدشرایط راتحت نظرداشته باشید. برای مثال میتوان به سیستم فراخوانی پرستار اشاره کرد. دراینحالت تلویزیون توسط یک گیرنده خارجی کنترل میشود.


دریافت راحت کانالها

تمام تلویزیونهای فیلیپس که قابلیت اتصال به اینترت را دارند،قادرند کانالهای تلویزیونی را ازطریق اینترنت دریافت کنند. حتی امکان استفاده کانالهای اینترنتی وکابلی به صورت همزمان وجوددارد.

میتوانیدکانالهای IPTV رابه صورت باسیم و بیسیم،بدون درهم ریختگی و بدون نیازبه گیرنده خارجی مدیریت کنید.


صرفه جویی درهزینه ها،کاهش بینظمی ودرهم ریختگی به علت عدم نیازبه تجهیزات اضافی همگی درون تلویزیون فیلیپس

باوجودسیستم IP مجتمع داخلی،هزینه های شماکاهش یافته و ازدرهم ریختگی به وجودآمده توسط دستگاههای خارجی جلوگیری میشود.

نیازی به ستاپ باکس هم نیست.

ویژگیهای مهم یک ستاپ باکس درون تلویزیونهای فیلیپس وجوددارند. این سیستم باکانالهای IP و RF کارمیکندومحتوای انحصاری هتل ازطریق V-Secure فشرده سازی می شود.


در راه حل‌های هتلی به علت گسترده بودن محصولات، سری‌های مختلف بنابه نیاز و کاربرد مورد نظر به مشتریان و صاحبان مشاغل پیشنهاد می‌شود تا با انتخاب   مناسب و حرفه‌ای، علاوه بر درآمدزایی، کاربردی و قابل اطمینان باشد

  • تهران - خیابان مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه الوند - پلاک 13 - طبقه سوم - واحد 15
  • 88326453 - 88326704 (021)   
  • 88326453
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا