راه‌حل‌های اتوماسیون صنعتی

امروزه درصنعت از سیستم‌های یکپارچه برای بهره‌وری و تولید استفاده می‌شود. برای بالا بردن سرعت و کیفیت درحین قابل اطمینان بودن اینگونه سیستم‌ها باید از دستگاه‌ها و تجهیزاتی بهره برد که بتوانند با دیگر اجزاء بصورت شبکه کار کرد و توانای ارتقاء طی زمان را دارا باشند


در راه‌حل‌های اتوماسیون، با کمک گرفتن از سیستم یکپارچه و قدرتمند (از قسمت کنترل تا اجرا) شرکت فراصنعت ایرانیان پاسارگاد، می‌توان تمامی نیازهای یک کارخانه پیشرفته امروزی را براورده کرده و از خط تولید تا قسمت‌های بارگیری و ثبت سفارش را تحت کنترل داشت. شرکت فراصنعت با داشتن تجربه چندین ساله در حوزه‌های اتوماسیون و آشنای کامل با نیازهای مشتریان در این گونه حوزه‌ و تجارت‌ها، راهنمای قدر در پیشبرد صنعت است. شرکت فراصنعت سری مانیتورها، کنترلرهای حرفه‌ای، لپ‌تاپ و هندهلدهای صنعتی را پیشنهاد می‌دهد که در سخت‌ترین شرایط کاری بنا به کار و نیاز مشتری بهترین راندمان را داشته و همچنین با یکدیگر بصورت یکپارچه و سیستمی، بالاترین بهره بردارای را برای کاربران و صاحبان مشاغل در پی دارد. همچنین کادر حرفه‌ای فروش، مشتریان خود را از ابتدا (بررسی، طراحی) تا فروش و اجرا همراهی کرده که مجموعه‌ای کاربردی با در نظر گرفتن آخرین استاندارهای روز صنعت را ارائه دهد.

 

بخش اتوماسیون صنعتی، در واقع جزء مهمترین حوزه‌های صنعت است که با بکارگیری و بهره برداری از دستگاه‌های حرفه‌ای، نتایج مطلوبی نه‌ تنها برای صاحبان مشاغل بلکه برای صنعت و سرمایه ملی نیز در بردارد.

  • تهران - خیابان مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه الوند - پلاک 13 - طبقه چهارم - واحد 15
  • 88326453 - 88326704 (021)   
  • 88326453
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا