راه‌حل‌های مراکز آموزشی و دانشگاهی

با توجه به گستردگی محیط‌های آموزشی ، لزوم اطلاع رسانی سریع و گسترده در محیط هایی مانند دانشگاه‌ بسیار مهم است؛ بنابراین استفاده از تجهیزات روز در این حوزه سبب افزایش بهره‌وری در محیط‌های آموزشی می‌شود. روزانه دانشجویان زیادی در محیط دانشگاه‌ها در حال رفت و آمد هستند و جهت دریافت اطلاعات مربوط به امور درسی خود مجبور هستند که مسیرهای طولانی را طی کنند.

با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و تغییر شیوه های یادگیری، نیاز به دستگاه‌ها و تجهیزات مربوطه در این زمینه‌ها احساس می‌شود. اینترنت، به علت استفاده سریع و آسان برای تبادل اطلاعات در جوامع امروزی، بالاخص در مراکز آموزشی بیشترین درصد آماری استفاده را نه تنها در مراکز آموزش‌های از راه دور (e-lernig & correspondence courses ) بلکه در تمام مقاطع تحصیلی اعم از دبستان، دبیرستان، دانشگاه‌ها و دیگر مراکز آموزشی دارد. استفاده از اینترنت در این مراکز مستلزم استفاده از دستگاه‌های ارتباط الکترونیکی برای یادگیری و بهره‌برداری است.

در بخش آموزش‌های از راه دور که حول محور اینترنت و شبکه می‌چرخد، به سیستم‌های پیشرفته برای تشکیل کلاس‌های مجازی و ویدئو کنفرانس‌ها نیاز است. در این گونه محیط‌ها باید از قطعات و تجهیزاتی استفاده کرد که توانایی انتقال سریع، بی‌نقص و با کیفیت اطلاعات را دارا هستند.

در دیگر محیط‌های آموزشی می‌توان از دستگاه‌های الکترونیکی و پیشرفته (نظیر ویدئو کیوب‌ها، ویدئووال‌ها و کامپیوترهای سطح بالا) برای آموزشی بهتر، قابل لمس تر، سریع تر و کارآمدتر استفاده کرد.

  

همچنین از دستگاه‌هایی نظیر استندها و ویدئووال‌ها (به علت قابل توجه بودن، آسانی و سرعت در تغییر و تعویض اطلاعات) در مراکز آموزشی جهت آگاهی دادن به افراد اعم از اساتید، کارکنان و دانشجویان می‌توان به نحو احسن بهره برد.

اطلاعات تماس

  • تهران - خیابان مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه الوند - پلاک 13 - طبقه چهارم - واحد 15
  • 88326453 - 88326704 (021)   
  • 88326453
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
Top