راه‌حل‌های مراکز آموزشی و دانشگاهی

با توجه به گستردگی محیط‌های آموزشی و لزوم اطلاع رسانی سریع و گسترده در محیط دانشگاه‌ امری اجتناب ناپذیر می‌باشد. لذا استفاده از تجهیزات بروز در این حوزه سبب افزایش بهره‌وری در محیط‌های آموزشی می‌شود. روزانه صدها و یا هزاران دانشجو در محیط دانشگاه‌ها در رفت و آمد هستند که جهت دریافت اطلاعات و مربوط به امور درسی خود مجبور به طی مسیرهای طولانی می‌باشند.

با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و تغییر طرق یادگیری، نیاز به دستگاه‌ها و تجهییزات مربوطه در این ضمینه‌ها احساس می‌شود. اینترنت، به علت استفاده سریع و آسان برای تبادل اطلاعات در جوامع امروزی، بالاخص در مراکز آموزشی بیشترین درصد آماری استفاده را نه تنها در مراکز آموزش‌های از راه دور (e-lernig & correspondence courses ) بلکه در تمام مقاطع تحصیلی اعم از دبستان، دبیرستان، دانشگاه‌ها و دیگر مراکز آموزشی دارا می‌باشد. استفاده از اینترنت در این مراکز مستلزم استفاده از دستگاه‌های ارتباط الکترونیکی برای یادگیری و بهره‌برداری است.

در بخش آموزش‌های از راه دور که حول محور اینترنت و شبکه می‌چرخد، احتیاج به سیستم‌های پیشرفته برای تشکیل کلاس‌های مجازی و ویدئو کنفرانس‌ها است. در اینگونه محیط‌ها باید از قطعات و تجهیزاتی که توانای انتقال سریع، بی‌نقص و با کیفیت اطلاعات را دارا می‌باشند، استفاده کرد.

در دیگر محیط‌های آموزشی می‌توان از دستگاه‌های الکترونیکی و پیشرفته (نظیر ویدئو کیوب‌ها، ویدئووال‌ها و کامپیوترهای سطح بالا) برای آموزش بهتر، قابل لمس، سریع و کارآمدتر استفاده کرد.

  

و نیز از دستگاه‌های نظیر استندها و ویدئووال‌ها (به علت قابل توجه بودن، آسان و سریع در تغییر و تعویض اطلاعات) در مراکز آموزشی جهت آگاهی دادن به افراد اعم از اساتید، کارکنان و دانشجویان می‌توان به نحو احسنت بهره برد.

  • تهران - خیابان مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه الوند - پلاک 13 - طبقه چهارم - واحد 15
  • 88326453 - 88326704 (021)   
  • 88326453
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا