راه‌حل‌های مراکز کنترل و مانیتورینگ

در مراکز کنترل و مانیتورینگ به علت حساس و حیاتی بودن کار باید از دستگاه‌ها و تجهیزاتی استفاده شود که درحین کار آمد بودن طی زمان (کارکرد بصورت 24 ساعت در روز، 7 روز در هفته، بی‌وقفه بدون اینکه از کیفیت و کارایی آن کم شود) دارای عملکرد بالایی باشند که اطلاعات را بطور هم‌زمان و صحیح انتقال دهند. در یک اتاق کنترل از چندین دستگاه بطور هم‌زمان و پیوسته استفاده می‌شود، بنابراین نه تنها وجود مانیتورهای با کیفیت و بزرگ لازم است، بلکه احتیاج به سیستمی پیشرفته است که از طریق یک دستگاه مادر بصورت دائم، دقیق و بی‌نقص کنترل شود. همچنین تمامی اجزاء این سیستم بصورت یک پارچه و منسجم با هم کار کنند.

شرکت ایرانیان فراصنعت پاسارگارد برای اتاق‌های کنترل و بررسی، مانیتورهای حرفه‌ای سری D یا X را پیشنهاد می‌دهد که همگی دارای درجه استاندارد بالا بوده با کنترلرهای پیشرفته که کیفیت مناسب و ثابت را برای کل سیستم تضمین کرده و به دلیل رزولوشن FULL HD با دوربین‌های HDMI سازگار بوده که به بهبود کیفیت و انتقال صحیح و سریع اطلاعات کمک شایانی کرده و زمان تشخیص مشکل احتمالی و زمان رفع آن را نیز کاهش می‌دهد.

در طراحی و تشکیل یک اتاق کنترل حرفه‌ای و کاربردی، علاوه بر کنترلر و مانیتورهای مخصوص ساخته و مهندسی شده برای اتاق‌های کنترل، به تجهیزات جانبی نظیر کابل‌های کیفیت بالای HDMI، دوربین‌های HDMI نیاز است و حتی وسایل اداری مورد استفاده در اتاق کنترل ( به دلیل اینکه کاربران در اینگونه فضاها باید بطور پیوسته چندین مانیتور را مشاهده و بررسی کنند و کل مجموعه را تحت کنترل داشته باشند) باید طبق استاندارد و نیاز کاربر طراحی، انتخاب و اجرا شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

  • تهران - خیابان مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه الوند - پلاک 13 - طبقه چهارم - واحد 15
  • 88326453 - 88326704 (021)   
  • 88326453
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا