راه‌حل‌های نفت، گاز و پتروشیمی

محیط‌های نفتی، گازی و پتروشیمی از جمله محیط‌هایی هستند که به علت بزرگ بودن و متفاوت بودن میدان‌های کاری ادغام شده در یک مجموعه بزرگ و پهناور، مستلزم آن هستند که نه تنها به صورت کاملا حرفه‌ای کنترل و نظارت شوند بلکه باید این کنترل به صورتی مداوم و صحیح صورت گیرد که ضمن بهره وری درست از منابع، امنیت محیط و کارکنان را نیز به همراه داشته باشد.


 

 

این مهم تحقق پیدا نمی‌کند مگر با طراحی و کنترل صحیح و حرفه‌ای که ضمن آسان کردن کنترل تمام محیط کاری در کل مجموعه، امکان پیشگیری یا تصحیح مشکلات و اتفاقات غیرمترقبه در زمان کوتاه‌تر را نیز ایجاد کند.

 

 

 

 

برای تشکیل چنین سیستمی، احتیاج به قطعات و دستگاه هایی است که نه تنها توانایی کار و پشتیبانی از دیگر تجهیزات موجود در کل مجموعه را داشته باشند، بلکه امکان ارتقا و کار طی زمان در محیط های پر مخاطره مانند میدان های نفت و گاز که امکان ایجاد حریق و انفجار وجود دارد و دما و شرایط محیطی مطرح و مهم است را نیز داشته باشند.

 

 

شرکت فراصنعت به مشتریانی که در این زمینه‌ها مشغول به کار هستند، راهکارهایی ارائه می‌دهد که ضمن کار آمد بودن، طبق آخرین تکنولوژی روز و دارای استانداردهای صنعتی باشند تا تمام نیازهای کادر عملیات و دیگر کارکنان را برآورده سازند.

اطلاعات تماس

  • تهران - خیابان مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه الوند - پلاک 13 - طبقه چهارم - واحد 15
  • 32 36 86 88   88 32 64 53
  • 88 32 67 04   
  • 888 474 88
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
Top