راه‌حل‌های بانکی

با توجه به وسعت و پیشرفت محیط‌های اداری و تغییر روش‌های سنتی و کاغذی به سیستم‌های نوین نظیر پرونده‌های امور مالی و اسناد دیجیتال و امضاهای دیجیتال جهت تسریع و ایمنی بیشتر، لزوم اطلاع رسانی سریع و گسترده در بستری جدید و متناسب با شرایط نوین امری اجتناب ناپذیر است. روزانه ده‌ها و حتی گاهی صدها ارباب رجوع به ساختمان ادارات مختلف جهت انجام امور مربوطه مراجعه می‌کنند که مجبور هستند زمان‌ زیادی را برای انجام امور خود در انتظار باشند که می‌توان از این زمان برای ارائه اطلاعات مورد نیاز مشتریان و همچنین معرفی خدمات بانکی به آنان بهره گرفت.

راه‌حل‌های بانکی

در راه‌حل‌های بانکی، نکته حائز اهمیت این است که با توجه به افزایش روز افزون پیشرفت اینترنت و امکانات آن در بخش‌های مختلف، بالاخص در بخش بانکداری الکترونیکی، حجم مشتریانی که به صورت حضوری در محیط‌های فیزیکی بانک حاضر می‌شوند، روبه کاهش است. باتوجه به این نکته، اکثر مشتریانی که حضورا به بانک‌ها مراجعه می‌کنند، بیشتر برای تبادل اطلاعات مورد نیاز اولیه، ایجاد حساب، باز کردن صندوق‌ها و موارد مشابه است.

 بنابراین در محیط‌های بانکی امروز باید از دستگاه‌ها و وسایل الکترونیکی جمعی استفاده شود که درعین قابل توجه بودن، دارای امکاناتی باشند که بتوانند چندین کار را در کمترین زمان به مشتریان ارائه دهند و ضمن کاربردی (یوزرفرندلی) بودن نیازهای مشتریان را به نحود احسن پاسخگو باشند. این گونه دستگاه‌ها به علت نگهداری اطلاعات حجیم و حیاتی احتیاج به سرورهای سطح بالا و با کیفیت داشته تا با کمترین درصد خطا و سرعت مناسب پاسخگوی نیازهای مشتریان باشند. همچنین چون اکثر دستگاه‌های این چنینی احتیاج به تبادل اطلاعات، تایید و اصلاح، هم از طرف کارکنان و هم مشتریان را دارند (که ضمن امن بودن باید کارآمد نیز باشند) به مانیتور یا صفحه‌نمایش‌های حرفه‌ای نیاز دارند که توانایی لازم جهت ارتباط با کل سیستم را نیز داشته باشند.

شرکت فراصنعت با بررسی‌هایی که در این حوزه انجام داده است و با داشتن تجربیات چندین ساله ، پکیج‌های حرفه‌ای در رابطه با بررسی، پیشنهاد، طراحی و ساخت تا اجرا را در اختیار کاربران و صاحبان مشاغل قرار می‌دهد که ضمن افزایش بهره‌وری بهینه، اطمینان کافی از کارکرد مناسب و مداوم طی زمان را نیز ایجاد می‌کند.

 لازم به یادآوری است که دستگاه‌های نمایش و اطلاع رسانی پیشرفته طبق آخرین تکنولوژی‌ها ، بیشترین کاربردها را در بانکداری امروزی دارند.

اطلاعات تماس

  • تهران - خیابان مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه الوند - پلاک 13 - طبقه چهارم - واحد 15
  • 88326453 - 88326704 (021)   
  • 88326453
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
Top