راه‌حل‌های بانکی

با توجه به وسعت و پیشرفت محیط‌هاي اداري و تغییر روش‌هاي سنتی و کاغذي به سیستم‌هاي نوین نظیر پرونده‌هاي امور مالی و اسناد دیجیتال و امضاهاي دیجیتال جهت تسریع و ایمنی بیشتر لزوم اطلاع رسانی سریع و گسترده در بستري جدید و متناسب با شرایط نوین امري اجتناب ناپذیر می‌باشد. روزانه ده‌ها یا صدها ارباب رجوع به ساختمان ادارات جهت انجام امور مربوطه مراجعه می‌نمایند که مجبورند زمان‌هاي زیادي در انتظار انجام امور خود صرف نمایند. می‌توان از این زمان براي ارائه اطلاعات موردنیاز مشتریان و همچنین معرفی خدمات بانکی به آنها بهره گرفت .

راه‌حل‌های بانکی

در راه‌حل‌های بانکی، نکته هائز اهمیت این است که با توجه به افزایش روز افزون پیشرفت اینترنت و امکانات آن در بخش‌های مختلف، بالاخص در بخش بانکداری الکترونیکی، حجم مشتریانی که بصورت حضوری در محیط‌های فیزیکی بانک حاضر می‌شوند، روبه کاهش است. باتوجه به این نکته، اکثر مشتریانی که حضورا به بانک‌ها مراجعه می‌کنند، بیشتر برای تبادل اطلاعات مورد نیاز اولیه، ایجاد حساب، باز کردن صندوق‌ها و موارد مشابه است.

 بنابراین در محیط‌های بانکی امروز باید از دستگاه‌ها و وسائل الکترونیکی جمعی استفاده می‌شود که درحین قابل توجه بودن، دارای امکاناتی باشد که بتواند چنیدن کار را در کمترین زمان به مشتریان ارائه دهد و ضمن کاربردی (یوزرفرندلی) بودن نیازهای مشتریان را به نحواحسنت پاسخگو باشند. این گونه دستگاه‌ها به علت نگهداری اطلاعات حجیم و حیاتی احتیاج به سرورهای سطح بالا و با کیفیت داشته تا با کمترین درصد خطا و سرعت مناسب پاسخگوی نیازهای مشتریان باشند. همچنین چون اکثر دستگاه‌های اینچنینی احتیاج به تبادل اطلاعات، تایید و اصلاح، هم از طرف کارکنان و هم مشتریان دارند (که ضمن امن بودن باید کارآمد نیز باشند) به مانیتور یا صفحه‌نمایش‌های حرفه‌ای نیاز دارند که توانای لازم جهت ارتباط با کل سیستم را نیز داشته باشند.

شرکت ایرانیان فراصنعت پاسارگاد، طبق بررسی‌های انجام شده در این حوزه و داشتن تجربیات چندین ساله به مشتریان خود ضمن ارائه پکیج‌های حرفه‌ای از بررسی، پیشنهاد، طراحی، ساخت تا اجراء را در اختیار کاربران و صاحبان مشاغل در این حوزه‌ها قرار می‌دهد که ضمن بهره‌وری بهینه، اطمینان کافی از کارکرد مناسب و مداوم طی زمان را ایجاد می‌کند.

 درضمن دستگاه‌های نمایش و اطلاع رسانی پیشرفته طبق آخرین تکنولوژی‌ها بیشترین کاربردها را در بانکداری امروزه دارند.

  • تهران - خیابان مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه الوند - پلاک 13 - طبقه چهارم - واحد 15
  • 88326453 - 88326704 (021)   
  • 88326453
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا