راه‌حل‌های بیمارستانی

با توجه به گستردگی محیط‌های بیمارستانی و درمانی لزوم اطلاع رسانی سریع و گسترده در این محیط‌ها امری اجتناب ناپذیر می‌باشد. روزانه صدها یا هزاران ارباب رجوع به مراکز پزشکی جهت انجام امور مربوطه مراجعه می‌نمایند که مجبور هستند زمان‌های زیادی در انتظار انجام امور خود صرف نمایند. با استفاده از تکنولوژی سیستم‌های مدیریت پخش می‌توان تجربه جدیدی از فضای درمانی را تجربه نمود که این امر سبب افزایش بهره‌وری در امور آن مرکز می‌شود.

راه‌حل‌های بیمارستانی

در محیط‌های درمانی و پزشکی، به دلیل حساس و حیاتی بودن عملکرد صحیح و سریع، احتیاج به دستگاه‌های پیشرفته، مطابق با تکنولوژی روز بوده تا پرسنل (پزشکان، پرستاران و دیگر کارکنان) عملکرد مناسب و حرفه‌ایی را درخور با شرایط موجود ارائه کنند. برای این منظور به دستگاه‌های نیاز است که به عنوان همراه مجهز در کنار پرسنل، توانای ارائه بالاترین سرویس لازم و بدون وقفه را داشته تا کاربر در شرایط اورژانسی بهترین تشخیص، درمان و رسیدگی را انجام دهد.

در محیط‌های بیمارستانی و درمانی به علت وجود میکروب و احتمال شیوع بیماری، باید قطعات استفاده شده در این تجهییزات بطریقی مهندسی و تولید شوند که به راحتی آلوده نشده و آنتی‌باکتریال باشند و ضمن تامین نیازهای کاربر (امکان شخصی سازی، کنترل و انتقال ایمن اطلاعات) مطمئن و مقاوم در برابر ضربات احتمالی، سقوط و مایعات باشد و امکان استفاده با دستکش را هم دارا باشند.


در مراکز و محیط‌های درمانی به دلیل اضطراری بودن شرایط، به دستگاهی نیاز است که نه تنها در مدت کوتاه و سریع توانا به اجرای چندین برنامه و آپ‌های مخصوص باشند، بلکه در بازه زمانی طولانی‌تری قابل استفاده و تعویض باشند، بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه و همچنین بصورتی طراحی و مهندسی شده باشد که آسان و راحت در زمان طولانی‌تر قابل حمل و جابجای باشند.

 

  • تهران - خیابان مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه الوند - پلاک 13 - طبقه چهارم - واحد 15
  • 88326453 - 88326704 (021)   
  • 88326453
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا