راه‌حل‌های بیمارستانی

با توجه به گستردگی و حساسیت محیط‌های بیمارستانی و درمانی ، لزوم اطلاع رسانی سریع و به موقع در این محیط‌ها بسیار مهم است. روزانه ارباب رجوع های زیادی به مراکز پزشکی جهت انجام امور مربوطه مراجعه می‌کنند که مجبور هستند مدت زمان طولانی در انتظار بمانند. با استفاده از تکنولوژی سیستم‌های مدیریت پخش می‌توان تجربه جدیدی از فضای درمانی داشت که این امر سبب افزایش بهره‌وری در امور آن مرکز می‌شود.

راه‌حل‌های بیمارستانی

در محیط‌های درمانی و پزشکی، به دلیل حساس و حیاتی بودن عملکرد صحیح و سریع، احتیاج به دستگاه‌های پیشرفته و مطابق با تکنولوژی روز وجود دارد تا پرسنل (پزشکان، پرستاران و دیگر کارکنان) عملکرد مناسب و حرفه‌ای درخور با شرایط موجود را ارائه کنند. برای این منظور به دستگاه‌هایی نیاز است که به عنوان همراهی مجهز در کنار پرسنل، توانایی ارائه بالاترین سرویس آن هم بدون وقفه را داشته باشند تا کاربر در شرایط اورژانسی بهترین تشخیص، درمان و رسیدگی را انجام دهد.

در محیط‌های بیمارستانی و درمانی به علت وجود میکروب و احتمال شیوع بیماری، باید قطعات استفاده شده در این تجهیزات به طریقی مهندسی و تولید شوند که به راحتی آلوده نشده و آنتی‌باکتریال باشند. همچنین ضمن تامین نیازهای کاربر (امکان شخصی سازی، کنترل و انتقال ایمن اطلاعات) در برابر ضربات احتمالی، سقوط و مایعات مطمئن و مقاوم باشند و از طرفی با داشتن دستکش نیز بتوان از آنها استفاده کرد.


در مراکز و محیط‌های درمانی به دلیل اضطراری بودن شرایط، به دستگاه هایی نیاز است که نه تنها در مدت زمان کوتاه و سریع توانایی اجرای چندین برنامه و آپ‌های مخصوص را داشته باشند، بلکه در بازه زمانی طولانی‌تر نیز بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه قابل استفاده و تعویض باشند. همچنین این دستگاه ها باید به صورتی طراحی و مهندسی شده باشند که به شکلی آسان و راحت در مدت زمان طولانی‌ قابل حمل و جابجایی باشند.

 

اطلاعات تماس

  • تهران - خیابان مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه الوند - پلاک 13 - طبقه چهارم - واحد 15
  • 88326453 - 88326704 (021)   
  • 88326453
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
Top