کامپیوتر صنعتی بدون فن

کامپیوترهای صنعتی به طریقی مهندسی شده اند (در سری های متفاوت و متنوع) که قابلیت اجرا کردن اپلیکیشن های متفاوت را دارا باشند. همچنین مناسب برای کار ها و پروژه های مختلف صنعتی اند. کامپیوترهای صنعتی با بهره گیری از گزینه های مانند رنج دمای عملکرد بالا، درگاه های متفاوت و استاندارد ورودی و خروجی برای اتصال به دستگاه های متفاوت و تبادل اطلاعات بطور سریع و امنتر، مناسب برای استفاده در سختترین شرایط کاری و محیطی اند. بعلاوه اکثر کامپیوترهای صنعتی، تمای آزمایشات لازم را پشت سرگذرانده اند تا بتوانند در سختترین محیط های کاری بهترین و بالا ترین عملکرد و راندمان را (بدون کوچکترین اختلالی) داشته باشند.

طراحی بدون فن

با طراحی بدون فن  کامپیوترهای صنعتی ، این امکان به کاربر داده می شود که از کامپیوترهای صنعتی هم در محیط های داخلی (جاهای که به دستگاه های کم و یا بی صدا نیاز است) و هم در محیط های بیرونی استفاده و بهره برداری شود.

رنج دمای عملکرد بالا

کامپیوترهای صنعتی به طریقی طراحی شده اند که در رنج دمای بالا (بین -20~70 درجه سانتیگراد) بدون کمترین اختشاشی، بالاترین عملکرد را دارند. بعضی از کامپیوترهای صنعتی حتی در سختترین شرایط محیطی (در دمای 70 درجه سانتیگراد ) عملکرد صحیح و قابل اطمینان دارند.

راه حل های ویژه مقاومتی

کامپیوتر های صنعتی تمامی دسک تاپ های اینتل را ساپورت می کند. ادغام چندین امکان، موجود در تمامی کامپیوترهای صنعتی با یکدیگر منجربه عملکرد بهتر و بالاتر، مصرف کمتر و کارائی منحصربه فرد در بیشتر مراحل کاری و در قسمت های مختلف صنعتی می شود.

قابلیت کار با دستگاه های نظامی (دارای استاندارد های جنگی و امنیتی)

کامپیوترهای صنعتی سازگار با استاندار های نظیر MIL-STD-810F برای مقاومت در برابر شوک و لرزش است. بعلاوه اکثر کامپیوترهای صنعتی توسط ارگان DoD (ارگان امنیتی و دفاعی امریکا) مورد استفاده و تائید نیز است.

قدرت ساپورت پورت های ویدئوی متفاوت

با در نظر گرفتن پورت های متفاوت که در کیس سری کامپیوترهای صنعتی تعبیه شده اند (نسل جدید Intel® Haswell plarform)، کامپیوترهای صنعتی می توانند حداقل سه ورودی ویدئوی را پوشش دهند. و نیز با بهره گیری از کارت گرافیک Intel® HD GEN 7.5 engine، کامپیوتر های صنعتی می توانند شبیه سازیهای 2D/3D را به بهترین نحو (کارآمدتر)  نشان دهند.

  • تهران - خیابان مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه الوند - پلاک 13 - طبقه سوم - واحد 15
  • 88326453 - 88326704 (021)   
  • 88326453
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا