محیط‌های نفتی، گازی و پتروشیمی از جمله محیط‌هایی هستند که به علت بزرگ بودن و متفاوت بودن میدان‌های کاری ادغام شده در یک مجموعه بزرگ و پهناور، مستلزم آن هستند که نه تنها به صورت کاملا حرفه‌ای کنترل و نظارت شوند بلکه باید این کنترل به صورتی مداوم و صحیح صورت گیرد که ضمن بهره وری درست از منابع، امنیت محیط و کارکنان را نیز به همراه داشته باشد.


 

 

این مهم تحقق پیدا نمی‌کند مگر با طراحی و کنترل صحیح و حرفه‌ای که ضمن آسان کردن کنترل تمام محیط کاری در کل مجموعه، امکان پیشگیری یا تصحیح مشکلات و اتفاقات غیرمترقبه در زمان کوتاه‌تر را نیز ایجاد کند.

 

 

 

 

برای تشکیل چنین سیستمی، احتیاج به قطعات و دستگاه هایی است که نه تنها توانایی کار و پشتیبانی از دیگر تجهیزات موجود در کل مجموعه را داشته باشند، بلکه امکان ارتقا و کار طی زمان در محیط های پر مخاطره مانند میدان های نفت و گاز که امکان ایجاد حریق و انفجار وجود دارد و دما و شرایط محیطی مطرح و مهم است را نیز داشته باشند.

 

 

شرکت فراصنعت به مشتریانی که در این زمینه‌ها مشغول به کار هستند، راهکارهایی ارائه می‌دهد که ضمن کار آمد بودن، طبق آخرین تکنولوژی روز و دارای استانداردهای صنعتی باشند تا تمام نیازهای کادر عملیات و دیگر کارکنان را برآورده سازند.

اطلاعات تماس

  • تهران - خیابان مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه الوند - پلاک 13 - طبقه چهارم - واحد 16
  • 32 36 86 88   88 32 64 53
  • 88 32 67 04   
  • 888 474 88
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پورتال سنجش رضایت مشتریان

 مشتریان گرامی جهت هرچه بهتر شدن خدمات شرکت

لطفا ما در تکمیل پرسشنامه ارزیابی خدمات همراهی بفرمایید.

برای شروع اینجا را کلیک کنید

گالری تصاویر

فرم رسیدگی به شکایات

Top