دیجیتال ساین‌ایج

 

دیجیتال ساین‌ایج یکی از روش‌های نمایش الکترونیکی است که اطلاعات، تبلیغات و سایر پیغام‌ها را پخش می‌نماید.

شرکت مهندسی ایرانیان فراصنعت پاسارگاد نماینده انحصاری مانیتورهای صنعتی فیلیپس یک راه جدید را معرفی کرده است تا با دادن اطلاعات به مخاطبین، آنها را مجهز کنند. از خرید و فروش گرفته تا مراقبتهای سلامتی، صنایع بیشماری شروع به ارزش نهادن به خیلی از امتیازات دیجیتال ساینایجها کردهاند.

بطور گسترده ارگانها و شرکتها راهحلهای انتخابی را به دلیل امکانات طولانی مدتی که ارائه میکنند بر میگزینن. دیجیتال ساینایجها دارای انعطاف پذیری بیشتری  هستند و به ارگانها و سرمایهداران امکان تغییر بدون مواجع شدن با مخارج گزاف پرینت، فرستادن پیغام مناسب به مخاطبان را میدهند و همچنین امکان گسترش محتوای  جدید بصورت سریع و آسان را ممکن میسازند.

راهحلهای خلاقانه امکان تجزیه و تحلیل، دسترسی، امنیت، سازماندهی کردن و کمک به ارتباط با مشتری از طریق اطلاعات دیجیتال و تعاملی را ایجاد میکند. که این  راه‌حل‌ها از جمع آوری تجهیزات و استفاده از آنها بطور یک سیستم یکپارچه است که توسط کادر حرفه‌ای فراصنعت نسبت به پروژه و نیازهای آن به مشتریان ارائه می‌شود.

در این روش از نمایشگرهایی چون LCD, LED یا پروژکتور استفاده می‌شود که می‌توانند در محل‌های عمومی یا خصوصی نصب شوند. بعنوان مثال از مغازه‌های کوچک گرفته تا  مجتمع‌های تجاری بزرگ.

فهم اینکه چه چیزی یک راهحل انتخابی را در زمانیکه دیجیتال ساینایجهای مورد ملاحضه قرار میگیرند، موفق میکند یک قدم مهم است. از نرمافزار تا سختافزار، قسمتهای از صنعت که میتوان از این وسایل بهرهبرداری کرد، ما اطلاعات مورد نیاز را برای رسیدن به راهحلهای انتخابی مشخص میکنیم. 

  • تهران - خیابان مطهری – خیابان قائم مقام فراهانی - کوچه الوند - پلاک 13 - طبقه چهارم - واحد 15
  • 88326453 - 88326704 (021)   
  • 88326453
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا