شرکت فراصنعت - ایرانیان فراصنعت پاسارگاد

مانیتور

مانیتورهای صنعتی فیلیپس به طور انحصاری از سوی شرکت فراصنعت عرضه می‌شوند.  مانیتورهای فیلیپس ( اعم از مانیتور های تاچ و لمسی ) دارای 5 سال گارانتی شرکت فراصنعت و 10 سال خدمات پس از فروش هستند.

مشخصات ویژه مانیتورها:


توان مصرفی هوشمند

هزینه‌های تمام شده خود را تا 50% کاهش دهید

 

 

 

 

تمام مانیتورهای صنعتی فیلیپس دارای عملکرد هوشمند کنترل توان مصرفی هستند که این امر موجب صرفه‌جویی در هزینه‌ها و کاهش تولید کربن دی اکسید در محیط زیست می‌شود. تنظیم شدت نور زمینه با سیستم کنترل از پیش تنظیم شده، می تواند موجب کاهش مصرف انرژی نمایشگرهای صنعتی فیلیپس تا 50% شود. هرچه طول عمر مانیتورهای صنعتی شما بیشتر باشد، در هزینه‌های کلی شما صرفه جویی خواهد شد

 

HDBaseT


با اتصال گیرنده HDBaseT  از درگاه OPS آینده تثبیت شده است.


 

 

درگاهOPS  مانیتورهای صنعتی فیلیپس دارای گیرنده سیگنال HDBaseT ازطریق کابل شبکه CAT 5/6 هستند که به صورت آپشن ارائه می‌شود. ارسال تصاویر فول HD و سیگنال‌های کنترلی از طریق سیگنال‌های HDBaseT انجام می‌شود.

 

غلبه بر خرابی

با سیستم غلبه بر خرابی مانیتورهای فیلیپس، مانیتورهای صنعتی ( شامل مانیتور تاچ و لمسی ) خود را همیشه روشن نگه دارید.

 

 

 

 

 

روشن نگه داشتن مانیتورهای صنعتی در شرایط بحرانی ، یکی از موارد درخواستی کاربران بخش های صنعتی و تجاری است. سیستم غلبه بر خرابی مانیتورهای صنعتی فیلیپس از کارکردهای شبانه‌روزی (7/24) مانیتورهای صنعتی شما حفاظت می‌کند. به واسطه انقلاب تکنولوژی ، در صورت قطع هریک از ورودی‌ها، یک سیستم پشتیبان به طور اتوماتیک ورودی جایگزین را متصل خواهد کرد.

 

تصاویر پزشکی (کلینیکال)

هنگام نمایش تصاویر پزشکی (کلینیکال ) با کیفیت بالا ، عملکرد D-Image  به شما کمک می‌کند تا تصاویر پزشکی و تشخیصی خود را به طور دقیق در مانیتورهای فیلیپس نمایش دهید. 

 

به منظور دستیابی به تفسیری قابل اطمینان از تصاویر کلینیکال، مانیتورهای حرفه‌ای فیلیپس در کارخانه سازنده کالیبره شده‌اند تا بتوانند با عملکرد بهینه خود، تصاویر خاکستری را به شکل استاندارد نمایش دهند.

 

CMND

اطلاعات خود را با امکاناتی نظیر 4G LTE,WiFi و اتصال بلوتوث از طریق درگاه mPCIe افزایش دهید.

 

 

 

 

CMND نرم‌افزار مدیریتی یک نمایشگر توانا است که قدرت را به دستان شما باز می‌گرداند. محتوا را با CMND و Creat ارتقاء داده و مدیریت کرده یا به وسیله CMND و Control تنظیمات را کنترل کنید. تمامی این امکانات با CMND امکان پذیر است.

 cm

تکنولوژی Softblue
 


آیا شما از آن دسته افرادی هستید که روزانه مدت زمان زیادی به مانیتور منزل یا محل کارتان خیره می‌شوید؟ آیا نگران ضعیف شدن چشمانتان هستید؟مطالعات نشان می‌دهند که همانگونه که اشعه ماوراء بنفش به بینایی آسیب می‌رساند، اشعه نور آبی صفحه‌نمایش‌های LED نیز در طول زمان می‌تواند به چشم آسیب برساند. تکنولوژی SoftBlue LED فیلیپس از یک فناوری هوشمند برای حذف موج‌های آبی رنگ بدون تغییر رنگ تصویر نمایش داده شده استفاده می‌کند. این تکنولوژی گواهینامه موسسات بین‌المللی تست و آزمایش مانند SGS Labs و TUV Rheinland در زمینه کاهش نور آبی و حفاظت از بینایی را دریافت کرده است.


 

HTML5

متصل شوید و محتوای خود را از طریق HTML 5 کنترل و بروز رسانی کنید.

 

 

 

 

 

 شما می‌توانید از طریق پورت شبکه RJ45 مانیتورهای صنعتی فیلیپس و با استفاده از یک مرورگر HTML5 محتوای نمایش مانیتورها را بروزرسانی کنید. آدرس صفحات وب خود را وارد کنید و محتوا را به راحتی مشاهده کنید.

 

اشتراک گذاری و انتشار اطلاعات با DLNA

به کمک تکنولوژی DLNA شما می‌توانید از طریق موبایل، تبلت و تمام دستگاه‌هایی که از DLNA پشتیبابی می‌کنند، فیلم، عکس و فایل های صوتی را به سادگی به اشتراک گذاشته و در مانیتور پخش کنید.

 

پلیر هوشمند

هر چیزی را در هر زمان که مایل هستید، پخش کنید.

 

 

 

 

شما می توانید محتوای مورد نظر خود (فایل‌های صوتی و تصویری) را به سادگی در یکUSB  ذخیره کنید و آن را به مانیتورهای فیلیپس وصل کنید؛ سپس جدول پخش فایل‌ها و زمان هر یک را مشخص کنید و با نمایش آنها از دیجیتال ساین‌ایج خود لذت ببرید.

 

راه‌حل جامع دیجیتال ساین‌ایج

مانیتورهای فیلیپس این امکان را دارند که با نصب یک پلیر در درگاه استاندارد (OPS) ، شبکه‌ای از مانیتورها با قابلیت‌ مدیریت محتوا در هر یک را ایجاد کنند.

 

 

 

 

درگاه OPS موجب کاهش هزینه‌های جانبی نصب و راه اندازی سیستم دیجیتال ساین‌ایج شما می‌شود. همچنین شما می‌توانید به راحتی مانیتور خود را به یک کامپیوتر پنلی ((Panel Pc تبدیل کنید. لازم به ذکر است که رنج وسیعی از کامپیوترهای مخصوص با درگاه OPS قابل ارائه هستند.

 

کنترل هوشمند

کنترل شبکه مانیتورهای فیلیپس از یک محل

 

 

 

 

نرم‌افزار اسمارت کنترل فیلیپس، این امکان را فراهم می‌کند که شما بتوانید از یک محل کلیه مانیتورهای متصل شده به شبکه از طریق پورت RJ45 یا پورت سریال را کنترل کنید. همچنین شما می‌توانید به راحتی نور، شفافیت و کلیه پارامترهای مانیتورهای فیلیپس را کنترل کنید.

 

مالتی تاچ

تجربه‌ای شگفت انگیز از تکنولوژی تاچ با بهره گیری از سیستم تاچ چند نقطه‌ای فیلیپس که عملکردی ایده‌آل را ارائه می‌کند.

 

 

 

 

 

مانیتورهای تاچ فیلیپس با سیستم اتوماتیک تاچ از طریق درگاهUSB  بدون نیاز به درایور و